Pergole

Solidne zadaszenie i osłona przed słońcem

Pergole

Stabilna konstrukcja w ekskluzywnym wykonaniu
Pergola z zadaszeniem lamelowym idealnie chroni taras przed warunkami atmosferycznymi bez obawy o uszkodzenie konstrukcji podczas wiatru burzy czy śniegu.

Zastosowanie zewnętrznych osłon okiennych w znacznie większym stopniu obniża temperaturę wewnątrz pomieszczeń dzięki ochronie powierzchni przeszklonych oraz wewnętrznych powierzchni narażonych na promieniowanie słoneczne które generują w ten sposób olbrzymie ilości energii cieplnej.

Pergole z zadaszeniem lamelowym

Zewnętrzne systemy firmy SELT
tkaniny markilux
Pergola SB 400

Pełna konstrukcja aluminiowa z zadaszeniem lamelowym.

lakiery strukturalne markilux
Pergola SB 500

Pełna konstrukcja aluminiowa z zadaszeniem lamelowym.

Elementy dodatkowe dla systemów Pergoli z zadaszeniem lamelowym

Systemy poprawiające komfort użytkowania
blacha do żaluzji fasadowej Typ 1
Pergola SB 500

REFLEKSOL ZIIIP 120

Idealny dodatek na ściany pergoli. Roleta wyposażona w napęd elektryczny oraz tkaninę typu SCREEN pozwala cieszyć się z przyjemnego cienia na tarasie nie zasłaniając przy tym widoku na ogród.

Pergola SB 500

Slide SCREEN

Rozwiązanie dla osób preferujących systemy przesówne. System pozwalający stworzyć przyjemny klimat za przesównymi modułami wyposażonymi w tkaninę SCREEN.

Pergola SB 500

Slide Blades

Rozwiązanie dla osób preferujących systemy przesówne. System pozwalający stworzyć przyjemny klimat za przesównymi modułami wyposażonymi w poziome lamele załamujące światło.

System oświetlenia LED

Opcjonalnie wyposażona pergola w oświetlenie LED
oświetlenie LED Pergola SB 500

Istotne informacje przed zakupem

Czym się kierować przy wyborze modelu
  • Zastosowanie

    Pergole SB400 oraz SB500 występują w wersji wolnostojącej lub przyściennej, w zależności od zapotrzebowania. Istnieje możliwość łączenia modułowego tworząc w ten sposób duże powierzchnie jak np. ogródki restauracyjne.

  • Moduł dachowy SB400MD

    Bardzo wysoka wytrzymałość na wiatr. Osłona przeciwsłoneczna oraz przeciwdeszczowa montowana na własnej podkonstrukcji. System pozwala przykryć wcześniej przygotowaną konstrukcje.

  • Sterowanie

    Zarówno pergole jak i systemdach w standardzie wyposażone są w napęd elektryczny sterowany kablowo za pomocą przełącznika lub radiowo za pomocą pilota.

Przykładowe realizacje

Zdjęcia poglądowe oferowanych produktów
Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 500

Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 400

Pergola SB 500

Pergola SB 400

Pergola SB 500

Jak zamówić

3 etapy od zapytania do realizacji zamówienia.
1

zapytanie

Napisz do nas, wpisz interesujący cię model oraz oczekiwaną specyfikację prodduktu, im więcej danych tym dokładniejszą cenę będziemy w stanie wyliczyć. Jeżeli nie podasz nam wszystkich potrzebnych danych do wyceny, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub w mailu zwrotnym. Wyceny staramy się przygotrowywać jeszcze tego samego dnia.

2

Wycena

Po sprecyzowaniu wszelkich niezbednych informacji prześlemy Ci wycenę żaluzji w wariancie najbardziej odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. Czynniki wpływające na cenę żaluzji fasadowych to - wymiar, kolor, rodzaj napędu, rodzaj sterowania, typ osłony górnej oraz opcja montażu. Oczywiście każdą cenę można negocjować.

3

Zamówienie

Jeżeli zaproponowana przez nas cena oraz specyfikacja produktów będzie Ci odpowiadać, przygotujemy stosowną umowę kupna/sprzedaży którą prześlemy mailem na podany uprzednio adres. Po wpłacie zaliczki i odesłaniu podpisanego egzemplarza umowy, zamówienie rusza do realizacji. Termin to najczęściej do 3 tygodni od złożenia zamówienia.