Markizy tarasowe SELT

Komfort na który zasługujesz

Markizy Tarasowe

ponadprzeciętny design i perfekcyjna ochrona na twoim tarasie
Teraz możesz nie tylko cieszyć się niezwykłym komfortem użytkowania, ale również urozmaicić wygląd swojego domu dzięki nowoczesnej stylistyce i nieprzeciętnemu designowi markiz SELT.

Pozwól sobie na chwilę komfortu z rodziną na tarasie pod pięknymi markizami, z tkaninami chroniącymi Ciebie i Twoich bliskich przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Wszystkie markizy tarasowe możemy wyposażyć w elektryczny system sterowania oraz pakiety czujników dbających o to, aby produkt nie został uszkodzony nawet podczas Twojej nieobecności.

Rozwiązania na taras firmy SELT

Wybierz model najlepszy dla Ciebie
Markiza Australia
Markiza Australia

Markiza otwarta
max szerokość - 700 cm
max wysięg - 360 cm

Więcej
Markiza Palladio
Markiza Palladio

Pełna kaseta
max szerokość - 700 cm
max wysięg - 360 cm

Więcej
Markiza Jamaica
Markiza Jamaica

Markiza otwarta
max szerokość - 700 cm 1)
max wysięg - 360 cm

Więcej
Markiza Dakar
Markiza Dakar

Pełna kaseta
max szerokość - 600 cm 1)
max wysięg - 360 cm

Więcej
Markiza Corsica
Markiza Corsica

Pełna kaseta
max szerokość - 700 cm
max wysięg - 360 cm

Więcej
Markiza Casablanka
Markiza Casablanka

Pełna kaseta
max szerokość - 600 cm
max wysięg - 400 cm

Więcej

Istotne informacje przed zakupem

Czym się kierować przy wyborze modelu
 • Wielkość tarasu

  Sprawdź czy maksymalny wymiar markizy odpowiada wielkości Twojego tarasu. W większości przypadków szerokość markizy tarasowej powinna być minimum 50 cm większa niż jej wysięg.

 • Sterowanie

  W przypadku markiz tarasowych sterowanych elektrycznie niezbędne jest wyprowadzenie kabla elektrycznego z napięciem 230V na ścianie, a w przypadku sterowania przełącznikiem, również do przełącznika.

 • Kolorystyka tkanin

  Tkaniny do markiz tarasowych należy wybierać z uwzględnieniem ich koloru przy świetle naturalnym, oraz patrząc na tkaninę pod słońce. Mocne nasłonecznienie może zmieniać odcień tkaniny.

 • Bezpieczeństwo markizy

  Markizy tarasowe posiadają I klasę odporności na wiatr, jednak dla bezpieczeństwa w przypadku wystąpienia mocnych podmuchów wiatru lub burzy należy markizę bezwzględnie zamknąć.

 • Montaż na ociepleniu

  Do montażu na ociepleniu budynku stosujemy specjalne konsole dystansowe przygotowywane przed monrtażem i dobrane do konsol montażowych danego modelu markizy tarasowej.

 • Przedłużanie sezonu

  W celu wydłużenia sezonu na tarasie, można zamontować promiennik ciepła ogrzewający powierzchnię znajdującą się pod markizą. Dodatkowe informacje w akcesoriach do markiz.

Jak zamówić

3 etapy od zapytania do realizacji zamówienia.
1

zapytanie

Napisz do nas, wpisz interesujący cię model markizy tarasowej oraz oczekiwaną specyfikację. Im więcej danych w zapytaniu tym dokładniejszą cenę będziemy w stanie wyliczyć. Jeżeli nie podasz nam wszystkich potrzebnych danych do wyceny, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub w mailu zwrotnym. Wyceny staramy się przygotrowywać jeszcze tego samego dnia.

2

Wycena

Po sprecyzowaniu wszelkich niezbednych informacji prześlemy Ci wycenę markizy w wariancie najbardziej odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. Cena markiz tarasowych SELT uzależniona jest od wielu czynników tj. wymiar, kolor konstrukcji, rodzaj napędu, rodzaj sterowania, rodzaj tkaniny, typ montażu oraz akcesoria dodatkowe podane w opisach każdego modelu.

3

Zamówienie

Jeżeli zaproponowana przez nas cena oraz specyfikacja markizy będzie Ci odpowiadać, przygotujemy stosowną umowę kupna/sprzedaży którą prześlemy mailem na podany uprzednio adres. Po wpłacie zaliczki i odesłaniu podpisanego egzemplarza umowy, zamówienie rusza do realizacji. Termin to najczęściej do 21 dni roboczych od złożenia zamówienia.